banner-01
banner-02
banner-03

proizvod

Saznajte više o našim vrućim proizvodima

više>>

о нама

O opisu fabrike

company img

шта радимо

Raisefiber osnovan novembra 2008. vodeći je svetski proizvođač optičkih komponenti sa 100 zaposlenih i fabrikom od 3000 kvadratnih metara. Prošli smo ISO9001:2015 sertifikaciju sistema upravljanja kvalitetom i ISO14001 sertifikat sistema upravljanja životnom sredinom. Bez obzira na rasu, region, politički sistem i verska uverenja, Raisefiber je posvećen pružanju visokokvalitetnih optičkih komunikacionih proizvoda i usluga kupcima širom sveta!

više>>
Сазнајте више

Naši bilteni, najnovije informacije o našim proizvodima, vesti i posebne ponude.

Kliknite za priručnik
  • Our Quality Commitment lies in all aspects of processes, resources, and methods that enable us to build superior networks for our customers. Through quality policy focusing on continuous improvement of products and services, we're able to achieve the highest levels of satisfaction for our customers.

    KVALITET

    Naša posvećenost kvalitetu leži u svim aspektima procesa, resursa i metoda koji nam omogućavaju da izgradimo superiorne mreže za naše klijente. Kroz politiku kvaliteta koja se fokusira na kontinuirano unapređenje proizvoda i usluga, u mogućnosti smo da postignemo najviši nivo zadovoljstva naših kupaca.

  • Raisefiber's world-class compatible products are 100% tested, compatible with over 200 vendors.Test for performance in our world-class lab facilities with the latest networking equipment to ensure the reliability.

    Program za testiranje rešenja

    Raisefiber-ovi kompatibilni proizvodi svetske klase su 100% testirani, kompatibilni sa preko 200 dobavljača. Testirajte performanse u našim laboratorijskim objektima svetske klase sa najnovijom opremom za umrežavanje kako biste osigurali pouzdanost.

  • Founded in 2008, Raisefiber is a global high-tech company providing high-speed communication network solutions and services to several industries. Raisefiber is offers a variety of standard telecommunication products and is also able to customize products based on individual needs.

    PROIZVODNJA

    Osnovan 2008. godine, Raisefiber je globalna visokotehnološka kompanija koja pruža brza komunikaciona mrežna rešenja i usluge za nekoliko industrija. Raisefiber nudi niz standardnih telekomunikacionih proizvoda i takođe je u mogućnosti da prilagodi proizvode na osnovu individualnih potreba.

апликација

Razumevanje domena primene proizvoda će vam pomoći da bolje rešite problem

  • Industry experiences 13 година

    Industrijska iskustva

  • Number of employees 150 ljudi

    Број запослених

  • Factory Area 3000㎡

    Factory Area

  • Daily Production 5000pcs

    Daily Production

  • Annual production 1500000pcs

    Godišnja proizvodnja

vesti

Shvatite dinamiku naše kompanije i industrije

 Do You Know About Mode Conditioning Patch Cord?

Da li znate o patch kablu za kondicioniranje režima?

Velika potražnja za povećanjem propusnog opsega podstakla je izdavanje standarda 802.3z (IEEE) za Gigabit Ethernet preko optičkih vlakana. Kao što svi znamo, 1000BASE-LX primopredajni moduli mogu da rade samo na jednomodnim vlaknima. Međutim, ovo može predstavljati problem ako postojeća optička mreža koristi višemodna vlakna. Kada se jednomodno vlakno pokrene u višemodno vlakno, pojaviće se fenomen poznat kao Differential Mode Delay (DMD).

Koja je razlika između UPC-a i APC-a...

Obično čujemo za opise kao što su „LC/UPC višemodni dupleks optički patch kabl“ ili „ST/APC single-mode simplex optički kratkospojnik“. Šta znače ove reči UPC i...
više>>

Jednomodno vlakno (SMF): veća sposobnost i ...

Kao što svi znamo, multimodna vlakna se obično dele na OM1, OM2, OM3 i OM4. Šta kažete na jednomodno vlakno? U stvari, tipovi jednomodnih vlakana izgledaju mnogo složeniji od multimodnih vlakana...
više>>